25 listopada 2009 11:44

Świąteczna bonifikata na Bizmastera

Przez okrągły miesiąc od dziś 25 listopada aż do wigilii świąt Bożego Narodzenia 24 grudnia włącznie obowiązywać będzie dziesięcioprocentowy rabat na wszystkie moduły oprogramowania dla firm Bizmaster.

Aby skorzystać z promocji, należy przed zakupem w sklepie naliczającym rabat  wysłać na adres info@bizmaster.pl numer NIP swojej firmy. Po mailowym potwierdzeniu z naszej strony, można dokonać zakupu ze świątecznym rabatem.

 

Prezent świąteczny

Wszyscy uczestnicy świątecznej promocji otrzymają dodatkowo prezent-niespodziankę! Wesołych Świąt!

 

Klucze: ,

Kategorie: BizMaster

4 listopada 2009 17:53

Windows 7

Przed dwoma tygodniami firma Microsoft opublikowała system Windows 7, najwyższy więc czas aby sprawdzić zgodność oprogramowania dla firm Bizmaster z systemem Windows 7. Jest to o tyle proste, że systemem który wprowadzał ograniczenia dla programów z powodu nowej polityki bezpieczeństwa był Windows Vista. Jego młodszy brat Windows 7 pod tym względem nie wprowadza już niczego nowego, dlatego Bizmaster 3 podobnie jak wiele innych aplikacji dostosowanych do Windows Vista działa również pod systemem Windows 7.

 

Windows

W związku z tym nie planujemy specjalnych aktualizacji związanych z nowym systemem operacyjnym firmy Microsoft. Jeśli posiadasz najnowszą wersję oprogramowania dla firm Bizmaster, możesz przejść na system Windows 7. Bizmaster 3 jest zgodny z wszystkimi edycjami Windows 7 (32-bitowymi i 64-bitowymi).

 

Klucze: ,

Kategorie: BizMaster